Úprava zákazníkova hodnocení
Mirek (admin)
Zákazníci můžou nově změnit své hodnocení, které již dali.
6
Hodnocení bych nechala jak bylo původně napsáno. Žádné doplňování.
Balíček se má připravit tak aby v něm nic nechybělo co si zákazník přál.
Pokud prodávající nabízí fotky tak má průběžně fotit během nošení a pak se jí nemůže stát, že neodešle včas a nebo vůbec.
Jak to tu některé prodávající mají.
Tak fotky vůbec nenabízím , když to pak nestíhám:).
Zákazníci mě takto ohodnotili a tak to musím přijmout.
Je fajn, že se k tomu také můžeme vyjádřit, ale psát tu romány a vkládat komunikaci před obchůdkem je dle mého zbytečné.
Já si vždy stojím za tím, že jsem připravila vše pro spokojenost zákazníka a že on nebyl na 100% spokojený to už ovlivnit nemohu ( vůně, chuť).
Ta změna hodnocení se mě zatím nijak nedotkla, ale místo změny bych dala doplnění komentáře, bylo by to asi lepší...hodně chodí dotazy na realné schůzky a když každého pošlu slušně do háje tak se to pak může projevit i na hodnocení - což není vůči nám fér...
snehurka
A můžu ja změnit svou reakci na zaporne hodnocení? Nechtela jsem se hajit, chtěla jsem vlozit konverzaci se zákazníkem, aby si každý udělal svuj nazor. Nevešla se mi ale cela, takhle bez konce to neda smysl :((.
Nestydatka
To jsem u jedné prodávající viděla, sbírala samá negativní hodnocení, ale po zaslání fotek dostala najednou 5hvezdicek. Jako kompenzace asi dobrý, ale když už není služba v pořádku a ne jednou, přijde mi změna hodnocení jako špatný nápad.
Hodnocení bych nedala "měnit" ale "doplnit" pokud je zákazník nespokojen dá méně hvězdiček prodejkyně na to zareaguje měl by možnost napsat své další vysvětlení ( pokud bude chtít).
Na jednu stranu super, ale na druhou stranu se obávám toho, že pokud se se zákazníkem třeba až při páté objednávce nějak nepohodnem, tak aby neměl tendenci změnit i předešlé kladné komentáře na negativní 🤔