Zobrazovanie sprav a prepinanie meny
lession
Zdravim, mam otazocku na adminov, nedalo by sa nahodit nejake upozornenie ak zalozim nove vlakno vo fore, a niekto mi tam odpise, tak aby mi prislo upozornenie?? Aby som to nemusel stale kontrolovat? A po druhe, nedalo by sa pre slovakov prepinat medzi ceskou korunou a eurom? Dakujem
8