Zásilkovna
Lucinka_Krejčí
Myslím , že by nebylo na škodu volitelně mít možnost připojištění balíčků přes zásilkovnu. Co si o tom myslíte ? Máte někdo zkušenost , že balíček nedorazil a nebo až po delší době. U většiny zásilek tady je rozhodující rychlost doručení :) A čekat 30 dní na reklamaci to taky není žádné terno.
5
Holky zrovna od včerejška řeším balíček co mi nešel vyzvednout ze z-boxu. Šlo a záměnu zásilek chybou řidiče. Naštěstí nesprávný adresát zásilku vrátil a snad se ke mě dostane. Ale píšu to hlavně kvůli tomu aby jste si holky schovávaly potvrzení o odeslání balíčků. Kdyby náhodou se balíček ztratil , můžete bez toho potvrzení dostat POKUTU od Adminů !!! Tak bacha na to :)
Crystal
Určitě jsem pro! 👍🏻 dobrý point! Kdo chce ať má možnost pojistit si balíček.