Zalozka "OBLIBENE"
kohutikjaraby775
Bolo by super mat moznost ukladat si nabidky, ktoré ma oslovili do zalozky "Oblibene" v menu uzivatela.
9
Kudrnka
Už na to návrh byl, má to velká část e-shopů, tak proč ne KM.
Určitě by to bylo super, protože nabídky hodně rychle přibývají a musí být pro vás pak i náročný se v tom orientovat a nezapomenout, co byste si chtěli koupit později.