výplata
Nožičky7
Můj profil Moje nabídky
Týdne posílat více než 1x
0
Sexymichalka
Za mě blbost, jak psaly holky v práci dostaneš také výplatu jednou měsíčně..
A pokud nutně potřebuješ peníze, tak bych si našla stálou práci a nespoléhala se na to zde.
Phoebe
Taky bych někdy chtěla, aby mi to přišlo dřív, když mám na účtě pár drobných. Ale ani tak by mě nenapadlo to měnit. Je to už zajeté a myslím, že jednou týdně je to v pořádku 🤷🏼♀️
Divná_Uta
Přijde to jen mě, nebo vždy takový p*čoviny vymýšlí holky co jsou tu nový? 😀
Chrisstin
Za mě je 1× týdně úplně super 👍 Neměnila bych 😜.
V zaměstnání čekáš na výplatu celý měsíc 🤣
A v podnikání někdy čekáš na proplacení faktur i dva měsíce po splatnosti 😂
Takto jak to je za mně top 👌
Petrine
Možná to bude znít jedovatě, ale zkus napřed přemýšlet než něco napíšeš....