Slečny, obtěžují vás muži přes chat?

Mirek (admin)
Od jedné slečny jsme dostali zpětnou vazbu, že ji chat obtěžuje. Většina mužů jej prý využívá jako sexchat a nemají zájem si od ní nic koupit. Rádi bychom tedy znali názor i od vás ostatních. Děkujeme za vaše reakce.
sunny
Ono je potřeba odlišit, kdo si chce jen povídat a bere to jako seznamku a kdo má opravdu zájem něco koupit. Nemám problém s kýmkoliv prohodit pár vět, ale když vidím, že dotyčný komunikaci směřuje tam, kam chce jen on a mé odpovědi ignoruje, nebudu přece s někým kovým ztrácet čas. Mně v tomhle hodně napoví zákazníkova důvěryhodnost.
Ghotic princess
Ja už odmietam písať s chlapmi v chate len tak a pritom väčšina nie sú schopný zaplatiť objednávku. Ak má niekto nejaké otázky alebo chce somnou písať, tak to už mám spoplatnené. Ak sa to niekomu nepáči tak bohužiaľ. Ak majú niektorý chlapi si záujem písať (a niektorý majú naozaj výdrž) .. malo by to byť spoplatnené. V dnešnej dobe sa zadarmo ani nevys@@@ete tak prečo by som to mala robiť a tráviť takto svoj čas úplne bezvýznamne. Vidím že nie som jediná a chlapi to len zneužívajú. Možno by malo existovať nejaké tlačítko pri chate,,kontaktovať slečnu,,. Chat sa dotyčnému zobrazí po uhradení poplatku, ..poplatok môže byť jednotný, prednastavený plus nejaké pravidlá ..Slečna buď tento chat príjme aj s percentom výdelku za chat alebo odmietne.
Stockingslady
Většina chlapců co píšou na chat ani nemají zájem o objednávku. Někteří žádali osobní setkání popřípadě si vyžádali nabídku na přání, kterou si po uveřejnění neobjednali a vymlouvali se na všechno možné. Za mě je chat ztráta času.
Zobrazit 2 odpovědi
Punam
Všichni zákazníci co mi kdy psali zde na chat si chtěli jen vypisovat ...očividně neměli zájem si nic koupit..pokud se stalo a nějaký zákazník měl o nějaký produkt/službu zájem rovnou se na to ptal-nicméně to vždy byly nesplnitelné extrémní požadavky.
Zobrazit 1 odpověď
Sladká Slečna A.
Ano, stává se mi to samé co píší ostatní slečny. Pán napíše se zájmem a tak se trpělivě snažím mu nabízet zboží dle jeho představ, po delší době mi pak dojde, že mu stačí si o tom jen psát. Ze začátku jsem čekala, kdy už přijde objednávka a bylo to třeba “vydrž dopiju kafe”, “po praci poslu”, “doma poslu”. Tím, že jsem v tomto amatér, jsem na to teprve chvíli přicházela a až pak mi došlo, jak to tu vlastně chodí :) Podle toho teď už jednám a neposílám třeba tolik fotky dopředu a nepíši klíčová vzrušující slova a fakt počkám na skutečnou objednávku😁Nabídky na sex za peníze nebo dokonce na vztahy a manželství tu mám také. Blokaci nebo nahlášení bych uvítala :)
Zobrazit 15 odpovědí
Bernadette
Většinou se nenechám 🙈 ale někdy prudí jsou jako v nějaký bublině a honí 😀🤣 ikdyz žádná moje reakce tak mi píše co mi dělá a tak 😀 no někdy je to k smíchu, neodepisuju, když je to přehnaný a mám z něj dost
Zobrazit 1 odpověď
Wanes
Také mám zkušenost s tím, že mi psali muži, kteří si to tu spletli se seznamkou, nebo muži, kteří si chtěli jen psát. A nabídka peněz za společnost tu byla také. O tom, že by si tu něco koupili vůbec neuvažovali. Asi by při registraci na těchto stránkách mělo být mužům jasně vysvětleno, že jde o eshop a ne o seznamku.
Sexyholka
Já na chat chodím málokdy :/ Snažila jsem se, byla jsem tam furt, ale nejde to. Bohužel to odnesou normální lidé, kteří komunikovat umí a jsou skvělí, ale to byste museli vidět... muži chtějí smlouvat, jsou drzí, majetnický... prostě dělají tu politiku "Tak jsem přišel tvůj zákazník, jak se o mě postaráš?", zjednodušeně řečeno. A jakmile máte malilinko jinou představu nebo mu fakt mile a s úsměvem sdělíte, že cena je pevně daná, jste zlá atd. Na chat nemám nervy :( Nikdy jsem po něm tedy ani neprahla, podle mě systém byl dobře vymakaný už tehdy :) plus si myslím, že jak jsme díky chatu dostupnější my holky, je i méně objednávek, ale to těžko říct, jen má domněnka:)
Nestydatka
Mně běžně píši nabídky sexu, osobní předání, píšou mi objednávku aniž by objednávku vytvořili... Já nechci investovat čas do pisalku, těch je plná inzerce, tady by to mohlo být přísnější, máte to v pravomoci.
Zobrazit 9 odpovědí
Terinka
Chat me bavi a je super, psalo mi ale hodne zakazniku co neco chteji, vesele si pisou, ja jsem mila a obetava a pak se dal neozyvaji, nekteri uz nikdy a to chteli urcitou vec hrozne koupit. Blokovat nebo hodnotit uzivatele by bylo skvely 😊
Savannah
většina pánů, co mi píšou, si chtějí jen povídat, a nemají žádný zájem o obchod. chat by měl být podle mě spuštěn až poté, co si uživatel něco koupí - pak se můžeme domluvit, co a jak; nebo symbolicky zpoplatněn (za zprávu, čas, etc). ráda bych také viděla možnost nahlásit/blokovat uživatele, už jsem od jednoho vtipálka bez varování obdržela fotku erekce, o kterou jsem skutečně nestála. někteří si nejspíš myslí, že když prodáváme svoje prádlo, můžou se k nám chovat jak se jim zachce.
Zobrazit 1 odpověď
MiSsi
Mě se nic takového nestalo. Jen by bylo fajn mít možnost blokovat nějakého uživatele.
SamiceXXL
Chat je super na domluvu speciálních přání,ale i mě se stalo,že mi psali pisálci,kteří předstírali zájem o koupi,ale myslím,že si u odpovědí spíše zrovna honili. I nadále jsem v odpovědích milá a přátelská,ale už si to více hlídám.
GingerBitch
Ano, spoustu chlapů si chce jen povídat. 🙈 Ale na druhou stranu je chat super, protože se můžeme domluvit i na nějaké “speciální” nabídce. :)
SVK Maša
Uvitala by som moznost BLOKOVANIA uzivatelov na chatu. Nieje mozne ked niekomu 3x slusne odpisem ze nemam zaujem o osobne stretnutie a rande aby mi odepsal ze to chape a hned nato znova napsal ze je sam a ze chce ist na kafe....
Zobrazit 1 odpověď
mazlinka19
Možná kdyby byl zdarma třeba na 100 slov (co já vím nerozumím tomu) a pak by byl spoplatněn nějakými drobnými klidně pro Kmat tak by si to možná někteří poradně rozmysleli. Nebo aby šlo “odebírat” novinky od slečen třeba mít u ni předplacený chat i novinky co kdy kde přidá. Nevím jen taková myšlenka :) Já jsem s chatem spokojená. 👏 ale četla jsem jak to mají holky a i semnou si zatím někteří jen píšou a jeden dokonce nasliboval hory doly a po měsíci je fuc :)
Zobrazit 2 odpovědi
Sexyholka
Obtěžují je silné slovo, ale je to tak, že na chat už nechodím moc ráda. Někteří muži např. dlouho předstírají, že si něco objednají, ale nikdy k tomu nedojde. Čili s nimi komunikuji od srdce týden, mám radost a nikdy k ničemu nedojde. Což mě štve, protože do toho chatu fakt dávám kus sebe (představy, touhy, atd.) a když to bylo zbytečné, což v 90% bylo, už jsem apatická chatovat s dalšími. Sexuální obtěžování tedy ne, ale tahání za nos, kdy muži asi stačí si popsat a pak jde spokojen dál, to tu mám imrvére. Takže na chat chodím s obavou, nemám na to náladu, nevadí mi si s někým popravdě popovídat, takhle to ale v mém chatu nevypadá, nikdo mi neřekne: ahoj, chtěl bych jen vědět.. Tam je vždy nastrčená lež, že si bude objednávat ode mě to a to a ať mu řeknu.. a tohle tahání za nos mi vadí... Paradoxně mi přijde, že chat (který mi přišel jako skvělý nápad) tu pointu webu (byznys + potěšení) docela kazí, jsme teď dostupné i bez objednávky a přijde mi, že mnoho mužů se rádo vzruší už jen tím povídáním si se slečnou. Což když jsme nebyly dostupné, "musel" si něco objednat.
Zobrazit 5 odpovědí
Irenka
Chat je super, zatím jenom jeden spam, který jsem ihned nahlásila a je od spamovače klid :-) Jinak perfektní domluva se zákazníky, moc to pomáhá při objednávkách, alespoň zákazník napíše vše co chce nebo nechce a je super, že víme zda si zprávu přečetl nebo ne. Za mě palec nahoru. Díky Kalhotkomate
Trichophilia
Zatím mne nikdo neobtěžoval, ale Očekávám, že to přijde a bylo by nejspíš fajn nějaká možnost blokace, nebo hodnocení kupujících.
Zobrazit 1 odpověď
sexous
Myslím si , že nejde ani tak o obtěžování jako o sblížení . Nekupujeme tu Telefony ani nábytek , ale intimní věci . Jsem rád když si můžu pokecat ze Slečnami a mám tak důvěru v to , že to není žádná podvodnice nebo lépe Babička v letech . Pokud někomu vadí že se jich chlapy vyptávají na sex a píší o sexu atd , tak ať pochopí lépe co prodávají . Naopak si myslím že zde chybý i něco na víc , třeba videa dívek ke shlédnutí , ať už nošených kalhotek , masturbace nebo ponožek " Fresh " . Samozřejmě že si u toho většina vyhoní ale zase je to motivace od Slečen nakupovat a vědět co očekávat . A za další je něco jiného si vyhonit nad nějakými video -ukázkami a po té si kalhotky ( jakékoliv ) objednat a čichnout si . Bylo zde tolik uživatelek které měli úsporné hodnocení , byli to podvodnice co chtěli jen prachy že to za to stojí , jak Prodávajícím Tak Nakupujícím . PS: i jinde nabízejí dámy své oblečení nošené takže proč zde nebýt originální.
Zobrazit 7 odpovědí
Deisy
Také nemám s nikým problém 🍀Myslím, že zdejší zákazníci jsou fajn a výměna několika řádků před obchodem, během obchodu či poté je v pořádku 🥰
Blondýnečka
Nemám problém, a když si s někým nechci psát, tak neodepíšu ne?😄 ale je fakt, že mi píšou samí fajn lidi a píšeme si o všem ,takže já osobně si nemůžu stěžovat.🤩
Leia Organa
U mě vše v pořádku. Nikdo neobtěžuje. A to, že si chce trochu napsat kvůli nějaké osobnosti objednávky mi nevadí nebo jenom napsat pochvalu něco hezkého. Vykecávači byli už předtím i bez chatu co slibovali, ze pošlou peníze a jen vypisovali. To už člověk pozná, ale je jich minimum. Ale blokace chatu ze strany prodávající by byla fajn.
Zobrazit 1 odpověď
Sobiken_XX
kecat ne ale něco přeci povídat je možné přece to není nákup rohlíků měl by zákazník z kupujícím nějaký vztach aneb příjemný pocit z nákupu stejné jako v obchodě když na vás usměně prodavačka jde tam raději než bude levněší a nepříjemná ,, zkým nechci mluvit tak mu nepíšu igonoriji ho ,
Zobrazit 3 odpovědi