Osobní předáni
Roman
To by bylo super osobní předání za poplatek.Zadalo by se poloha a vyjely by ty nejblíž a podle toho by se vybíralo!!
6
Deisy
Ono to má své pro a proti. Asi by to super bylo a asi bych nechala na každé prodávající slečně/paní zda by se osobního předání chtěla účastnit.
Blondýnečka
To by bylo celkem fajn, jen bych se bála kdo příjde, kdyby chtěl někdo kalhotky třeba rovnou vysvléct někde v lese :D, nevím jak by to dopadlo:X...takže v rámci bezpečnosti a anonymity je to takhle lepší.