Možnost napsání kupujícímu.
vasevec
Dobrý den.
V souvislosti na možnost poptávek ve foru by bylo fajn, kdyby mohla prodavajici slečna/paní napsat poptávajícímu soukromou zpravu. Myslim, že veřejné napsání "na sklo" je v některých případech pro prodávající nepříjemné a tak nic nenapíše.....
Děkuji za zvážení.
4
Tak tohle by bylo fajn moct napsat i naopak. Nemyslím si, že by slečny spalovaly nabídkami zákazníky.
Jestli jde o tu tvoji nabídku na předání, tak upřímně tohle budeš bohužel těžko shánět. Hlavně, aniž by ses dobře s dotyčnou znal. Já jako dominantní i vhodná lokalita, bych do toho nešla. Slečny se bojí i osobního setkání, natož tolik intimity. Jako fantazie je to ale fajn. 😏