Fórum - upozornění

Dancing Feet
Dobrý den, přišlo by mi fajn dostat nějaké upozornění, když někdo odpovídá na mé vlákno nebo mou odpověď ve fóru. Asi není nutné, aby chodil mail, ale třeba nějaká ikonka v záhlaví, že přišla odpověď? Není v mých silách stále kontrolovat všechna vlákna, kor když vyhledávání v nich nefunguje na proklik (to už se tu ale řešilo opakovaně). Díky za odpověď
dejmi
já bych brala, aby mi nechodilo nc na mail 😅
Rick
Bylo by i fajn vidět, kdo mi olajkoval post nebo komentář 😀
Zobrazit 2 odpovědi
Luna
Taky bych to brala, jen upozornění na kalhotkomatu a pak jen na to upozornění kliknout a aby to najelo na ten komentář , zkráceně jak u Facebooku nebo Instagramu
Zobrazit 1 odpověď
angelosadevil
Mně nic nechodí :-D
Malá princezna
Anoo 🙏🏼