Balíček slečně
conversak
Velice bych ocenil, kdyby bylo možné oficiálně zaslat balíček slečně. Samozřejmě po jejím odsouhlasení.
8
Belatrix
Pokud by to admini schválili, tak technicky by se to teoreticky dalo udělat úplně stejným způsobem, jakým nyní prodávající posílají balíčky zákazníkům – odesílatel P***net, adresát P***net a adresa pobočky/boxu, který by si slečna řekla.
Perverzniandel1
Předpokládám že by to bylo asi možné tak maximálně do boxu, aby slečna věděla pouze kod k vyzvednutí a nikde by se neuváděli práva jména.. kvůli ochraně a zachování anonymity