Balíček slečně

conversak
Velice bych ocenil, kdyby bylo možné oficiálně zaslat balíček slečně. Samozřejmě po jejím odsouhlasení.
Belatrix
Pokud by to admini schválili, tak technicky by se to teoreticky dalo udělat úplně stejným způsobem, jakým nyní prodávající posílají balíčky zákazníkům – odesílatel P***net, adresát P***net a adresa pobočky/boxu, který by si slečna řekla.
Perverzniandel1
Předpokládám že by to bylo asi možné tak maximálně do boxu, aby slečna věděla pouze kod k vyzvednutí a nikde by se neuváděli práva jména.. kvůli ochraně a zachování anonymity
Lucinka_Krejčí
Už se na tohle admini formou svého dotazníku poptávaly kupujících. A byl tam i dotaz na cenu poštovného , které začinalo od 200 až 400 za vystavení štítku na odeslání balíčku.
Achnaton
Jak by jsi to chtěl udělat?