Aplikace zásilkovna a heslo k objednávce

Blondýnečka
Nevím, zda by to šlo, ale je v aplikaci Zásilkovna, služba,, Mezi námi", která obsahuje například to, že se nemusí tisknout štítky, ale stačí k odeslání balíčku pouze heslo. Mohl by si to Kmat zřídit a zobrazovat u objednávek rovnou heslo, pod kterou by se objednávka odeslala. Žádné tisknutí a papíry navíc. Trochu by se ulehčila práce a aspoň kapičku by jsme šetřili lesy ☺️
Rossie
Jinak holky..jak jsem říkala, že stačí to číslo pod čárovym kódem, tak několikrát to na různých zásilkovnách nevadilo..a pak s tím najednou všichni začali mít problém.. přitom to nakonec podle toho čísla vyhledají, tak nevím co řeší 🙈
Rossie
Podle mě by mělo nějak jít propojit Vaší zásilkovnu s kalhotkomatem, aby se nám u objednávek ukazoval ten kód..🙈
Kalhotkomat.cz
Rádi bychom to pro vás zařídili, ale vypadá to, že to nepůjde. Zásilkovna umí přijímat balíček pod kódem pouze od běžného uživatele, ale neumí to od firmy. Pokud chcete posílat anonymně, musíte posílat balíčky pod hlavičkou naší firmy. A tady je právě ten problém. Jedině bychom museli udělat řešení, kde by každá slečna posílala balíčky sama za sebe, ale tím by ztratila anonymitu, ale tím by vznikl další problém s automatickým trackováním balíčku, podle kterého se řídí vyplácení peněz. Ještě to celé ověřujeme u zásilkovny.
Zobrazit 3 odpovědi
Dianka
Tak jsem nelenila a napsala jsem na Zasilkovnu a zde jejich reakce! Dobrý den, v případě, že si nechcete tisknout štítky na vlastní tiskárně, je možné je na základě sdělení kódu tisknout na podacím místě 🙂 Je ještě něco jiného s čím Vám mohu pomoci? Mělo by to teda jit ! :)
Rossie
Holky, tak jsem slyšela, že když jde o objednávku přes zásilkovnu, tak stačí na balíček napsat kód který je na štítku a v zásilkovně si ho jen zadají do zařízení a lísteček vytisknou😊
Zobrazit 16 odpovědí
Rossie
Přesně to jsem s kalhotkomatem taky řešila.. A prej to nejde..😂 Je to škoda, taky mě to nebaví furt tisknout a i v zasilkovne na mě koukaji hloupe, že ještě nemám tu aplikaci..
Dianka
Zasilkovna to tak má u všech zásilek když posilas sama - zadas údaje a aplikace ti ukáže heslo, to pak jen reknes na pobočce zasilkovny a paní si už štítek vytiskne sama takže lesy tím neusetris ale usetris si tisk na vlastní náklady ... . Bylo by to úžasný kdyby to tak šlo. Já jsem neustále nervozni co když mi nepůjde tiskárna - už se mi to stalo dvakrát. Objednávka připravena a tiskárna se rozhodne zlobit a co pak? Když to jinak nejde? Je to na prd muset to tisknout ...
Zobrazit 2 odpovědi