Absolutně nejtrapnější na novém designu je "celý popis"
errorlevel
Mně se redesign celkem líbí. Možnosti hledání atd příjemně rozšiřují celkem strohý předchozí design. Co je ale clickbait na instantní nasranost je ten "celý popis".
Proboha, nechte pro jednou UXkáře zvítězit nad grafikem, (který nevidí věci v celku a nechce si nechat rozrvrtat svůj design "votravným textem navíc").
Já mám k sakru 4K monitor. I na mobilu umím máchnout prstem. Fakt nechápu proč mne nutíte na stránce, kde 60% tvoří bílé místo musel klikat navíc, abych dostal informaci pro kterou jsem přišel, do vyskakovacího okna které připomíná více chybovou hlášku, něz chtěný text. Pak klikat aby zmizelo.
Pánové moc prosím tohle revertujte. Osobně mne i obtěžují "podobné nabídky", ne které potom často "missclickám" v domění, že dáma tam toho má víc, to ale přežiji.
16