Ženy jako nakupující
Adin
Jsou tu mezi nakupujícími i ženy? Nebo je tato možnost jen pro pány?
1
Suzzane
Ženy tu také nakupují… Zažila jsem dvě. Jedna kupovala kalhotky a druhá videa.
Makin
Myslím, že v tomto ohledu to tady na KM omezené není, pokud jde o nakupující. Já jsem se s tím nikdy nesetkala, ale nevadilo by mi, kdyby ode mně něco koupila žena. Mám dokonce pocit, že jsem jednou narazila ve foru na prodávající, která psala, že tu i sama párkrát nakoupila.
Vdolka
Mne taky píše i nakoupila,ale jen chaty..ale dokázat na 100 procent to nemůže 😆
Bernadette
Taky žena věřila jsem ji to , ale nikdy jsem ji nevidela , takže tu rezervu tam mam , že to mohl být muž ...kdyby posilala fotky s prádlem ode mě uvěřim na 100%...
oh.baby88
Jednou mi psala žena, ale netuším jaké jméno uvedla při registraci😄