Už to tu bylo ale...

mazlinka19
O co nejvic mate zájem? Chybí vám tu něco v nabídce? Když vám něco chybí vyjdou vám holky/ženy vstříc jak to většina píše na své profily? 🙂 A co vy pánové , nebojíte se rict o po čem toužíte?
Nordic0
Ahoj za mňa najviac kotníkove ponožtičky rôzne druhy najlepsie uz také čo majú niečo za sebou a v zimnom období ma potešia podkolienky alebo nadkolienky niekedy aj pancušky najlepsie však bavlna žmolky vobec nevadia naopak svedčia o poctivom nosení čo vzdy poteší ked viem ze ide o poctivo noseny starší kusok čo uz ma za sebou aj nejaký ten pribeh slečny vacsinou vzdy splnia všetko a sú ochotné :P bohužial niekedy mi tu chyba doručenie na slovensko od zopar slečien.Vzdy beriem iba ked splnaju všetky parametre a páčia sa mi na pohlad cize vela rozhodne aj fotka a kvalita fotky kvalitna ponuka znamena vacšì úspech čo sa tyka siloniek tie ma neberu vôbec tak isto aj hunate a chlpate hrube ponožtičky davam skor na klasiku kotnickove alebo uplne kratke :P