Nabídky
Prodávající
Videa
Povídky
Fórum
Blog
Centrum nápovědy
Kontakt
Nabídky
Prodávající
Videa
Povídky
Fórum
Nápověda
Přihlášení
Registrovat
Úvod
Fórum
Nákup a prodej
Převzetí balíčku na zásilkovně s dobírkou
Nákup a prodej
Převzetí balíčku na zásilkovně s dobírkou
MilovníkChodidel
23. 1. 2020
Dobrý den chci se zeptat jak probíhá převzetí balíčku na zásilkovně s platbou na dobírku, musím se prokázat OP nebo stačí jen heslo nebo jak to je ?
1
Od nejnovějších
Od nejnovějších
Od nejstarších
Od nejnovějších
Od nejstarších
Leia Organa
23. 1. 2020
Zadáš jenom heslo. OP není nutné, na balíčku není ani tvoje jméno. Jen obchodní název KM. Takže heslo, zaplatíš a jdeš. Jen né všechny zásilkovny berou kartu.
3
Odpovědět
Zobrazit 1 odpověď
×