Přelepování jména na balíku
Malá Víla
Můj profil Moje nabídky
Má někdo zkušenost s přelepováním štítku, aby tam bylo jméno a ne PN, s.r.o. ?
0
Petrine
Ahojky,
taky jsem mela obdobny pozadavek, a prestoze obavy zakaznika chapu, nesla jsem do toho.
Za me je cesta na pobocku se zacernenym odesilatelem mnohem napadnejsi a rizikovejsi variantou nez tam nechat nazev PN, s.r.o.