Pokračování "Ten blbej pocit?" - ztracená zásilka a její reklamace
audrey
Ztratila se mi první zásilka u České pošty, tak jsem dnes řešila reklamaci.
Co mě ale dostalo bylo to, když jsem paní za přepážkou musela říct, co v balíčku bylo (v případě, že se potom bude hledat ve skladech). Myslím, že jsem měla štěstí, že se mi ztratily pouze ponožky a né kalhotky, ne-li nějaké jiné věci. Ale i tak jsem z toho moc dobrý pocit neměla, ptala se totiž na plno dalších věcí, jestli byly pánské/dámské, jakou měly barvu, velikost... :D
V případě, že by se vám ztratil balíček s nějakou zkumavkou, vložkou... čímkoli jiným, řekly byste pravdu?
Zlatá zásilkovna, která mi to vždy zadá do systému pozdě, ale teoretickou reklamaci bych nemusela řešit já. :D
5