Název společnosti P*net
Zvědavec
Ahoj, už se mi stalo že u stánku kde jsem zásilku vyzvedával, tak mě paní osočila co je to za balíky, že v jednom dnu přišlo pro zásilku od P*net asi 10 lidí. Stalo se někomu něco podobného? Bojím se aby se nerozneslo že se za tím skrývá prodej použitého prádla...
1
Perverzniandel1
Nikdo se neptá.. každý má svých starostí dost 🤭 celou dobu chodím pouze na jednu zasilkovnu kde podle mého názoru nemají čas přemýšlet nad odesílatelem
Vdolka
Mne se na nic nikdy neptali, střídám 2 zásilkovny a 3 posty
Belatrix
Mně se to děje pořád. Střídám 5-7 poboček zásilkoven a ve 2 z nich se po mně už nějakou dobu pokaždé snaží vyzvídat, co to je za společnost a proč pořád posílám nějaké balíky...no hrůza...lidská zvědavost fakt nezná mezí