Málo cítit?
Malá Víla
Můj profil Moje nabídky
Ahoj, chci se zeptat, zda mel nekdy nekdo problem, ze zakaznikovi vadilo, ze je kousek malo "citit".
Objednavka byla na klasicky jeden den noseni. Kalhotky jsem nosila cely jeden den a pak jeste kousek toho dne, kdy jsem je odeslala, ale zakaznik mi napsal, ze jsou strasne malo citit.
Jak tohle resite? Jak se mam vic "zasmradit"? :D
1
Ahoj.
Během cyklu máš nejspíš různou vůni, různou zašpiněnost kalhotek... Někdy se mi stává, že kalhotky jsou úplně čisté 🤷🏻♀️ pokud se zákazník vyskytne zrovna v tuhle dobu, jeho objednávku přeložím o týden později. Zatím s tím nikdo problém neměl.
Jinak po tom, co tu občas vidím a čtu mám taky obavy, že přijde někdo, kdo bude naštvaný, že je nespokojený. Stát se to může, 100 lidí 100 chutí. Dělám vše pro to, aby objednávka byla jak se domluvíme, nedokážu ovlivnit své sekrety či preferenci zákazníků, ale můžu ovlivnit můj postoj k plnění objednávky. Proto si s tím moc hlavu nedělám :)