Kmat/Zákazníci/Prodávající
mazlinka19
Ahoj Kmate, zákazníci a všechny prodávající. Nevěděla jsem kam tohle zařadit a chtěla jsem aby jste to viděli opravdu všichni!
1. Drahý Kmate (cely týme a šefe co za tímhle serverem stojíš/stojíte), chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za vaší pomoc přes majlik, ale i za vymyšlení tohoto serveru. Dali jste mi trochu toho koření do mého života! Určitě je co zlepšovat, to je normální, ale o takto je tu krásně a za to Vám moc děkuju.👏
2. Drazí zákazníci touto cestou děkuji všem i těm co objednavaji od jiných, že ještě odhodili své zábrany a nebojíte se zde uvolnit. Těm co objednali děkuji a těším se na následující spolupráce.💕💋
3. Drahé ženy/dívky/slečny no, prostě všechny. Děkuju i vám, že tu jste protože ne všechny nabízíme všechno a panstvo má alespoň na výběr. Dekuju těm z vás co mi na začátku pomohli! Přeji mnoho spokojených zákazníků.❤️
❤️Nechce se vám to číst nevadí! ❤️Všem dekuju za všechno a přeji krásné vymazlené Vánoce, svátky a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!❤️
11