Kde kupujete sáčky
katrinka
Ahoj holky,
Kde kupujete takové ty uzavíratelné sáčky?
DM, Rosmann, Teta? Nebo supermarkety?
Ikea ne, tam se nedostanu.
Děkuji za rady 💋
2
Malá Víla
Já je beru z práce 😅😂 máme jich tu hromadu a nikdo neví, co s tím. No, tak jsem si řekla, že je aspoň využiju :D a kalhotky kupuju, kde se mi zrovna líbí. Nekupuju všechno z ali jen proto, že je to tam levné a pak se to vyplatí tady. Fakt je většinou koupim jen pro sebe a pak teprve prodávám tady, ať jsou odkudkoliv. Mám i nějaké letité od vietnamců 😅
Ale z ali několikery mám a jsou tedy fakt super!
Makin
Papírnictví, Aliexpress, nebo i Vietnamci, pokud mají v obchůdku i vybavení do domácnosti :)
Deisy
Kupuji přes e-shop např. s papírenskými potřebami aj. podle ceny... Většinou nakupuji po 100 ks, bublinkové obálky beru v několika velikostech vždy po 25 ks. Když potřebuji krabici, tak ty mám od známé 😉👍
Pěkný den ☀️🌸