Danění

sugarbabyy007
Ahoj holky, mám na vás otázku. Jak to máte s daněním? Daníte, nebo ne? S přítelem jsme měli debatu a podle něho je to stejné, jako kapesné od rodičů, ale stejně nad tím pořád přemýšlím. Můžete mi poradit? Nebo jak to děláte vy?
Ciburga
Pokud z toho vyděláváš nějaký znatelný příjem, tak bych to danila. Ale za mě když odečtu náklady, tak jsem jen tak tak pár stovek měsíčně v plusu.