Zásilkovna
Blondýnečka
Můj profil Moje nabídky
Už se vám stalo, že vám balík na zasilkovně neodeslali? Byla jsem ve 4h podat dva balíčky, paní mě zaregistrovala , zeptala se, jestli to jsou balíčky na odeslání, řekla jsem že ano a nečekala jsem, až to pípne, protože mi jel za 2 minuty autobus, tak jsem odešla...zásilkovna je do 17:00 a celkově obchod do 18:00 .. Je půl 7 a pořád to není registrováno, že to je odeslané, pořád tak nějak doufám, že se to ještě odešle... ☹️ Co teď ? Stalo se to někomu ? Asi přesunu datum na další den, ale celkem mě to štve.. takhle je možnost , že se zásilka založí a neodešle vůbec ...🙄
1
Lilienne
Ja podala balicky vcera v 8 rano, slecna mi rekla ze druhy den odesle. Dneska stale nic. Nevim co s tim, doufam ze se nekde neztratily.
Dobré ráno dámy, dnes mám odesílat balíček přes zásilkovnu. A chtěla jsem se zeptat zda jste někdy posílali balíček přes zbox? A jak obejít jméno příjmení a jestliže bych to udělala přes aplikaci tak mohu zaplatit předem za poštovné, a už se mi to potom nestrhne z výplaty? Pokud to nejde tak mi dejte vědět děkuji ❤️
Malá Víla
Tak se mi stalo neco podobneho. Ve stredu jsem byla poslat ve 4, zasilkovna mela do 5. No a az druhy den skocilo, ze odeslano a dokonce je tam i datum odeslani o den pozdeji. Je patek, zbozi jeste asi nedorazilo a tim padem se nekde bude pres vikend valet. 😏
Dobrý den všem. Vnímáme, že vás všechny téma Zásilkovny trápí a není to prostě optimální.
Jen abyste chápaly kontext - je to poměrně krutý byznys. Výdejní místo má z každé zásilky pár korun (asi 3 Kč). Nedělají to tedy pro tyto peníze, ale proto, že je to pro ně reklama zdarma, jak ukázat lidem z okolí, že jejich obchod existuje. Řadě z nich to ale asi nepřináší takový přínos, jaký by čekali - a jsou naštvaní, že mají plné skříně balíčků a že lidé místo aby u nich kupovali, tak jen chodí vyzvedávat.
Tak to jen abyste znaly pozadí. Pro jednání se to vždy hodí - vyjádřit empatii, že člověk chápe jejich situaci.
Na druhou stranu buďme pořád rádi, že tu Zásilkovna je - hustá síť poboček, možnost anonymity, atd. Bez nich bychom všichni asi nebyli tam, kde teď jsme.
snehurka
Me se stalo jiz dvakrát, ze ani po týdnu balíček neodeslali a to jsem se tam chodila každý den ptat. Pry cekaji az tam bude vedouci.
Po týdnu jsem si zasilku vyzvedla a zákazníkovi pak odeslala jinou.
Tato zásilkovna uz naštěstí jako zásilkovna nefunguje.
Občas mi přijde, že jsou to amatéři. Když chci potvrzení tak na mě urazene kouknout, že to jako pošlou ať se nebojím. Pravdou ale je, že jsem jednu zásilku odeslala přímo tam, kde to měl zákazník vyzvednout. Zásilka se zasekla ve stavu odesláno a tak volam zasilkovne. Tam mi řekli, že někdo změnil dodací adresu a ted je to v nějakým depu. Nevim proč. Jasně jsem tu prodavačku upozornila, že to nemusí posílat. Stačí pipnout prijem. Jindy to zas nějaký tele pošle bez pipnuti a samozřejmě se to někde ztratí. Už mám asi 3 takovéhle zážitky.
Deisy
Já jsem jednou měla pochybnosti o odeslání a nakonec změna stavu naskočila až po třech hodinách. Tenkrát mě napadlo, že se tam buď vrátím ( posílala jsem ráno) nebo si opíšu čísla objednávek a zavolám na centrálu Zasilkovny. Víc neporadím...