Zákazník pošle zásilku do zásilkovny
Tvojesexyprdelka
Chtěla bych se zeptat, když si zákazník přeje zaslat zásilku (kterou bych měla onosit) do zásilkovny, mohu mu napsat název zásilkovny? Mám si vymyslet jméno, číslo a mail? Abych neporušovala pravidla KM. Děkuji za odpovědi.
0
snehurka
Tohle uz jsem řešila.
Byl doporučen tento postup
1. Napíšete zákazníkovi do jaké Zásilkovny má věc poslat
2. Zákazník na vlastní náklady pošle zásilku přes Zásilkovnu a jako příjemce uvede sám sebe. Poté mu vyzvedávací kódy přijdou na jeho mobil či mail.
3. Přes náš chat Vám sdělí uvedené kódy.
4. Vy balíček vyzvednete.
LadyMammy
Udělej to tak - zaplatí sponzorství - cena zasilkovny. A ty mu pošli jen kód. Anonymita tak zůstává zachována