Odesláný balík, smazaný profil
Ms.Lolla
Hezký den přeji dámy.
Mám na vás otázku. Zákazník si u mě objednal zboží. Balíček jsem odeslala, ale mezitím si profil smazal. Co bude dál když si balíček nevyzvedne? Platby proběhli předem, ale připíše se vám platba i když by balík nevyzvedl? 😔 Byli to boty ne za pár korun, ale bojím se že nebudu mít balíček ani peníze. 😔 Děkuji za odpovědi a přeji mnoho spokojených zákazníků.
0