Nenačtený balíček Na Zásilkovně
GingerBitch
Ahoj, už se některé stalo to, že jste ráno odnesly balíček na Zásilkovnu a odpoledne ho pořád nevidíte jako odeslaný? Jsem vytočená! Nechce se mi tam jezdit přes celé město, za chvilku zavírají.. Číslo na ten obchod nemůžu dohledat..
2
Victoria
Taky se mi to stalo, že to načetli až na druhý den, dostala jsem kvůli tomu % dolů 😒
oh.baby88
Já vždy čekám a neodejdu z pobočky dokud balíček nenačtou. Obdržím i lísteček o odeslání 🙂
Petrine
Ahojky, stává se mi to v jednom kuse. Jednou jsem dokonce do oného obchodu volala, a jestě že tak. Slečna balíček zapomněla načíst úplně.😕