nejdou posílat zprávy?
honeybunny_
Můj profil Moje nabídky
Zlobí to jen me, nebo i vás? Když chci poslat zprávu, tak se neodesle, a zobrazi se u ní jen hodiny, že čeká na odeslání. 😀 Mám iphone, zkousela jsem restart, shodit stránku a nic. Signál mám silný.
2
KatherineX
Mě se nejen někdy dlouho odesílají zprávy, ale na pc mi někdy i kalhotkomat prostě spadne, že prý není připojení...a musím několikrát dát reload😂
Pabla
Posílají se mi normálně. Mě to někdy blbne, když mám slabší signál.
KetrinF
Včera jsem posílala fotky do chatu a to už mi blbo řádně. Na třetí pokus až se to odeslalo