Kvalita fotek .
Žhavé prádlo
Dobrý večer, četla jsem, že nějak už před necelým rokem se tady začly ukládat fotografie v kvalitě až 4k. Mě to tak moc nepřijde. Některé fotky mám focené na 48Mpx foťák a vypadají v mobilu lépe než pak nahrané na KM. Nevíte čím by to mohlo být? Je to škoda, protože i přesto, že některé nejsou upravené, tak na KM pak vypadají hůř a to i po rozkliknutí fotky. :(
4