K proplacení - Doručeno
Debora
Můj profil Moje nabídky
Čauky holky chtěla jsem se zeptat dřív mi po dvou dnech přišlo xxx mejlu v devět večer že objednávka je k proplacení. Teď tu mám od víkendu jen doručeno nic víc. Prošvihla jsem něco nebo je chyba jen u mě. Děkuju 😘😘😘
0
Divná_Uta
Ajo 😀 já nemám k proplacení ani jednu objednávku. 😀😀
Sakra..😀
RoztomilaNala
Také mám zatím k proplacení jen jednu věc, přitom by tam toho už mělo být více si myslím :l