Do čeho dávat sliny
your_fantasy
Ahojte, chtěla jsem se zeptat, v čem obvykle posilate napriklad sliny? Zkumavky mam v planu poridit, tak se jen ptam, abych treba vedela i nejake vychytavky😇 Dekuji!
0
Bernadette
Viděla jsem i od bublifuku nádoby ve tvaru srdíčka 🙂 to ja nemám.
Bernadette
Zkumavky mám nejradši ... posílám a mám i nabídku na větší nadobku sklenice od presnídavky, než jsem to nachystala dává to práci, pečlivě zabalit fólii, bublinkama stáhnout , odložit do krabičky papírama.
Nejradši mám zkumavky, jednou za čas posílám i větší nádobu 😊