des vase zmeny
popo
Co jste udělali s cetem po staru vše bylo OK nyní se mi to seka někdy nejde napsat slečně písmenka se mi při psaní straci nelze odeslat zpráva prosím provajdry aby když něco delaj bylo k užitku klientů dekuji!
0