chyba na straně dopravce

Elizabet
Má někdo taky problém? Už dva dny mi nejdou vytisknout štítky s tím, že „chyba na straně prodejce. Opakujte tisk později.”
Baculka1979
Mě to nejde od začátku - na žádném ze tří prohlížečů, naší po povolení cookies a všeho možného, co mi bylo doporučeno. Takže si to stahuju z mobilu ( ani na něm se mi neukáže nic než prázdné okno "about" ale přitom se to stáhne a najdu to v sekci stažené.. pak si pošlu do mejlu a teprve vytisknu. Krapet krkolomné, ale hlavně že to jde.
Zobrazit 1 odpověď
Bernadette
Taky se mi stalo a použila jsem jiny prohlizec a tam to šlo 🙂
Terinka
Taky se mi to stalo, neslo mi to ani kdyz jsem to zkousela opakovane. Napsala jsem KM a poslali mi to.
Elizabet
Mně se to právě ale ani neukáže. 🤷🏼‍♀️
Karkulka
Stalo se mi to na jednou pc a zkusila sem jiný a ok 🙂