chyba na straně dopravce
Elizabet
Má někdo taky problém? Už dva dny mi nejdou vytisknout štítky s tím, že „chyba na straně prodejce. Opakujte tisk později.”
0
Mě to nejde od začátku - na žádném ze tří prohlížečů, naší po povolení cookies a všeho možného, co mi bylo doporučeno. Takže si to stahuju z mobilu ( ani na něm se mi neukáže nic než prázdné okno "about" ale přitom se to stáhne a najdu to v sekci stažené.. pak si pošlu do mejlu a teprve vytisknu. Krapet krkolomné, ale hlavně že to jde.
Bernadette
Taky se mi stalo a použila jsem jiny prohlizec a tam to šlo 🙂