Účet ne účet

Jednou jsem sem náhodou zašel a dostal chuť si tu něco koupit. Moc jsem se v tomto ohledu nevyznal a tak jsem se poradil s kamarádem. Ten mi řekl o účtu, který byl vytvořený na jeho druhý email. A že ho nepoužívá. Myslel jsem si že tím pádem tu má lepší renomé.

Hned jak jsem od něj dostal heslo k emailu tak jsem se sem přihlásil. Změnil tel. heslo a hned našel nabídku, která mě zaujala. Po té co jsem si myslel, že jsem se s prodávající domluvil tak mi řekla o hrozných statistikách tohoto účtu. Hned jsem hledal ve zprávách a našel i statistiky. Snažil jsem se jí to vysvětlit, ale reagovala stejně jak asi i já bych reagoval. Chápuji ale s nabídky hned sešlo.

Účet nechám jak je a rozmyslím si zad jsi nový sám založím. Moc se mi nechce, takhle dobrou nabídku už neseženu, jistě si pamatuje co bych si přál a poznala by mě a znovu by ji zavrhla.

Ještě jednou sorry Terinka009