Sebevědomej chtěl ohodnotit péro...
Jednoho večera, kdy jsem si užívala teplou koupel plnou bublinek se šampáňem v ruce se mi ozval jeden nechutnej zmrd.
Chtěl po mě hodnocení ptáka.
Sebevědomí měl opravdu veliké. Poslal mě desítky fotek, ze všech úhlů, dokonce i odkaz na video, kde říkal jak má obrovské péro a že by ho každá chtěla mít...
Takto vysoké sebevědomí měl do doby, dokud jsem mu já Bohyně nenapsala svůj názor... 🤣
Tak ty zmrde, hodnocení ptáka se ti zachtělo? 🍌
A jsi si jistý, že to ustojíš, když máš tak obrovské sebevědomí? 😁
Že ano? Že jsi přesvědčený, že je naprosto luxusní?
No jak myslíš...
Takže ty zmrde,
jediný co se dá z těch desítek fotek obdivovat je ta krásně vymalovaná zeď za tebou. Opravdu krásná barva, takovou bych brala na moje krásné a dlouhé drápky.
A k videu ti můžu napsat jen to, že jsem se málem pochcala smíchy, z toho jak si sebevědomej krypl a přitom k tomu nemáš jediný duvod. 🤣
Toho tvého chcípáčka jsem div nehledala lupou. 🖕
Takový malý možná 3cm hovado. 🤣
To na mě vytáhnout chlap a ještě takto sebevědomej, tak mu rovnou jednu jebnu po hubě, že mě vůbec obtěžoval!!!
Jak si můžeš vůbec dovolit být tak sebevědomej?
Hnusnej si jak noc, samej beďar, všude samá pneumatika a ještě pidi čuraček!
Vzpamatuj se ty kreténe!
Od 1 do 10 bych to tvoje péro ohodnotila tak -50!
Křivej, malej, prostě na hovno!
Teď už neobtěžuj, zalez si do kouta a přemýšlej nad tím co jsem ti napsala!!!
Nazdar