Čumílkové v parku
Bylo parné letní odpoledne když v tom zazvonil telefon. Já marně doufala že je to má nejlepší kámoška Barča se kterou jsem ráda chodila ven a bylo mi sní krásně.
Koukla jsem na telefon a vážně to byla ķámoška. Copak má asi v plánu doufám že má v plánu to co já. Tak zvednu telefon.
Od kámošky: Nechtěla by si jít na procházku??
Já: Kam by jsme šly??
Kámoška: Třeba do parku??
Já: Dobře uděláme piknik??
Kámoška: Super nápad.
Tak jsem se začala připravovat do parku,zašla jsem si do sprchy a myslela na Barču jak má krásnou štíhlou postavu a moc pěkná prsíčka akorát do pusinky.
Při pomyšlení na ní jsem začala ve sprše vlhnout a hrát si se svými prsíčka a stále myslela na ní jak jí to sluší když si vezme krásnou modrou sukni která zvýrazňuje její krásnou prdelku.
Ta touha po ní byla silnější než já začala jsem zrychlovat s hraním s prsy a zajela jsem tam dolů na broskvicku a bylo tam vlhko krásně vzalajsem si co jsem měla po ruce a začala si tam strkat šampon poté kondicionér poté sprchu a následně mého věrného kamaráda v modrofialove barvě který to dokončil.
A já vyšla celá mokrá ze sprchy a nejsem se stačila otřít a obléct někdo zvoní?! Ale zmatená jsem šla mokrá nahá otevřít. Až když jsem otevřela tak jsem si uvědomila že jsem vlastně nahá a byla to Barča která místo do parku přišla ke mě.
Když mě viděla jak tam stojím tak toužebně na mě koukala že jsem se neudržela a políbila ji a ona polibek obětovala a já věděla že u polibku to jen tak neskončí. Tak strašně moc jsme se navzájem chtěli že vážně touha byla opět silnější než my 2.